3 000 000 PLN (4 076 PLN / m2)

Rewa! Dom z możliwością prowadzenia pensjonatu!

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Rewa, Wałowa

Kontakt z agentem: Magellan Nieruchomości Sp. z o.o.
Opis nieruchomości

Obiektem sprzedaży jest dom z możliwością prowadzenia pensjonatu w Rewie.
Nieruchomość o powierzchni użytkowej 711,96 m2. Budynek 2 piętrowy położony na działce o powierzchni 2638m2 został podzielony na dwie części: mieszkalną oraz usługową.

Część usługowa:
Zlokalizowana na pierwszym oraz drugim piętrze składa się z 15 pokoi oraz 7 łazienek. Dodatkowo ważnym aspektem są pomieszkania gospodarcze, które według założeń miały pełnić część restauracyjna na parterze bydynku.

Budynek:
Wybudowany w 2014 roku, a przez następne lata przystosowywany do rozpoczęcia działalności. W chwili obecnej wymaga wykończenia gdyż etap prac zakończył się w 80%.
W budynku zainstalowano nowy piec gazowy, miedziana instalacja elektryczna oraz panele fotowoltaiczne na dachu. Nieruchomość z podłączeniem do kanalizacji sanitarnej w gminie.

Otoczenie:
Rewa, mała miejscowość z bezpośrednim dostępem do Zatoki Puckiej ciesząca się dużym zainteresowaniem w sezonie letnim. Bliskie sąsiedztwo z Trójmiastem daje możliwość łatwego dostępu do infrastruktury turystycznej dużych nadmorskich miast czy pozostałych kurortów nadmorskich.

Serdecznie zapraszam na prezentacje:
Dawid Płuciennik,
tel.: 534 585 018
mail: d.pluciennik@magellannieruchomosci.pl

Dla osób zainteresowanych zakupem tej lub innej nieruchomości mamy przygotowane preferencyjnie warunki kredytowe.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Mapa
Kontakt z agentem

Magellan Nieruchomości Sp. z o.o.

Dawid Płuciennik
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.